Koszulki sportowe z własnymi nadrukami dostępne dla każdego.

W dzisiejszych czasach gdzie możemy praktycznie wydrukować cokolwiek na drukarkach trójwymiarowych mogłoby się wydawać, że drukowanie swoich grafik i napisów na odzieży to rzecz oczywista.

Niestety spora część osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że obecnie może skorzystać nawet ze specjalnych kreatorów graficznych dostępnych bezpośrednio na stronach sklepów internetowych oferujących możliwość zakupu koszulek z własnym nadrukiem. Możliwości jakie są nam obecnie oferowane są dosłownie przeogromne, a warto powiedzieć również to, że cenowo wygląda to obecnie naprawdę bardzo przyzwoicie.
Jednak czy ktoś z Was, czytających ten tekst zastanawiał się nad tym jakie technologie nadruku są wykorzystywane podczas nanoszenia grafik na odzież? Wymieńmy kilka z nich dla większej świadomości czytelników. Sublimacja – to metoda, która obecnie uznawana jest za jedną z najtrwalszych. Przede wszystkim nadaje się do materiałów poliestrowych. Dlatego też najczęściej jest wykorzystywana przy znakowaniu odzieży poliestrowej, sportowej.

Koszulki sportowe z własnymi nadrukami dostępne dla każdego.

Cechuje się bardzo mocnym odwzorowaniem grafiki oraz kolorów.

Przede wszystkim co ważne przy odzieży sportowej – cechą takich nadruków jest przepuszczalność powietrza. Niestety dość istotnym minusem tego rodzaju nadruków jest to, że może być stosowana jedynie na jasnych materiałach, ponieważ podczas procesu nadruku, silnie wnika we włókna materiału – to proces chemiczny, który w przypadku ciemnych tkanin niestety nie oddawał by odpowiednich barw grafiki. Dlatego też, jeśli należysz do amatorskiej drużyny sportowej i aktualnie szukacie strojów sportowych, a macie wybrane jasne barwy swojej drużyny, to odpowiednim wyborem będą koszulki sportowe z nadrukiem wykonanym w technologii sublimacji. Ponieważ będą najbardziej trwałe. Jak znaleźć producenta? Wystarczy, że wpiszesz w przeglądarkę koszulki sportowe nadruki, a na pewno Twój program zwróci Ci wiele rekordów, które powinny Cię zainteresować.

Previous post Materiały z recyklingu to dbałość o środowisko
Next post Czas nie jest łaskawy dla wyglądu naszej twarzy.