Proste wskazówki, które pomogą Ci zrozumieć WordPress

Czy kiedykolwiek czytałeś świetnego bloga i chciałeś zostać blogerem? Czy martwisz się, że oprogramowanie byłoby po prostu zbyt skomplikowane w użyciu? Jeśli tak, musisz poznać WordPressa.

Ten potężny program jest tak łatwy w użyciu, że każdy może zacząć blogować w ciągu kilku minut.Spraw, aby Twój motyw był aktualny w Twojej witrynie, aby przyciągnąć większy ruch. Przełącz się na nowy motyw, który podkreśla Twoje kolory i logo. Możesz także wybrać bardziej profesjonalny motyw, jeśli planujesz codziennie wyświetlać swoją witrynę dużej liczbie potencjalnych klientów.Twórz inteligentne adresy URL! Nie używaj wielu słów kluczowych w adresie URL i zachowaj prostotę i przejrzystość. Unikaj nadmiernego słownictwa. Chcesz tworzyć inteligentne permalinki, które są łatwe do obejrzenia i zrozumienia. Dzięki temu Twój blog będzie bardziej przyjazny dla użytkownika i zrozumiały.Dodaj numery stron na dole sekcji komentarzy, jeśli masz bardzo aktywną społeczność. Jest to ważne, ponieważ umożliwi użytkownikom łatwiejsze sortowanie materiałów i informacji. Upewnij się, że numery stron są łatwo widoczne dla widzów.Jeśli chcesz mieć możliwość łatwego przeszukiwania przesyłanych multimediów, takich jak filmy lub zdjęcia, umieść to wszystko w jednym folderze za pośrednictwem WordPress. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia i multimedia, a następnie odznacz pole, które ustawia WP do sortowania multimediów w folderach na podstawie daty.Upewnij się, że masz stronę docelową. Dzięki temu odwiedzający dotrą do określonej strony, zamiast kierować ich bezpośrednio do Twoich najnowszych postów. Proste wskazówki, które pomogą Ci zrozumieć WordPress

Strona docelowa pomoże Twojej witrynie nabrać autentyczności i sprawi, że będzie wyglądać nieco bardziej profesjonalnie, niż byłaby w innym przypadku.Upewnij się, że poświęcasz czas na zapoznanie się z narzędziami i innymi opcjami, których możesz użyć podczas blogowania na WordPressie.

Na przykład, jeśli klikniesz przycisk zlewu kuchennego, będziesz mógł uzyskać wiele innych opcji, które pozwolą Ci sformatować i zaimportować to, co chcesz, aby posty były niepowtarzalne. Możesz również zauważyć, że istnieje karta Opcje ekranu, w której znajdują się Twoje strony administracyjne. Może to pomóc w kontrolowaniu różnych elementów formatowania.Ucz się na WordPressie, zanim zaczniesz. Większe planowanie prowadzi do lepiej prowadzonego bloga. Dowiedz się więcej o optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, dobrze napisanej treści i niuansach WordPressa, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zbudować bloga.Paski boczne są zazwyczaj pełne bezużytecznych informacji. Aby je usprawnić i uwzględnić tylko te informacje, których potrzebują użytkownicy, przejdź do sekcji Wygląd i widżety. Usuń z paska bocznego wszystko, co nie przyciąga większej liczby osób na liście, nie zmusza odwiedzających do działania lub nie zarabia pieniędzy. Zmniejszając pasek boczny, Twoja witryna WordPress odniesie sukces.Obrazy sprawiają, że Twój blog wygląda pięknie; jednak obrazy mogą również pomóc Twojej witrynie uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Jednym z najprostszych sposobów na to jest dodanie słów kluczowych do tagu tytułu i tagów alternatywnych. Oba te tagi powinny zawierać precyzyjne słowa kluczowe, aby odpowiednio uszeregować witrynę.Wiele osób odpowiada na blogi wideo, więc rozważ tę opcję. Wideoblog staje się nie tylko coraz bardziej popularny, ale także znacznie łatwiejszy w użyciu. WordPress w obecnej wersji ułatwia korzystanie z wideoblogowania. Może to naprawdę zwiększyć ruch, przyciągając tych, którzy są mniej skłonni do czytania.Teraz, gdy dowiedziałeś się nieco więcej o WordPressie, powinieneś zdać sobie sprawę, jak potężne może być to narzędzie. Nie ma powodu, aby nie rozpocząć blogowania od razu, korzystając z tych informacji. Pamiętaj o tym, aby Twój blog stał się obowiązkowym punktem docelowym w Internecie.

Previous post Wyglądaj niesamowicie dzięki tym modowym wskazówkom
Next post Twórz plany podróży z łatwością, korzystając z tych wskazówek