Olej z ostropestu i jego właściwości zdrowotne

naturalny olej z ostropestu z oferty sklepu izdrowiej.pl

Zioło, z którego wykonany jest olej z ostropestu, uznawane było wiele lat temu za chwast. Dzisiaj, gdy odkryto jego niesamowite właściwości, nikt nie odważyłby się tak o nim powiedzieć. Sprzedawany jest obecnie w niemal każdej aptece i ludzie korzystają z niego na co dzień. Czy wiesz czym jest olej z ostropestu i jaki wypływ może mieć na twój organizm?

Olej z ostropestu – właściwości

Olej z ostropestu może pochwalić się całą gamą wielorakich właściwości. Poczynając od jego zbawiennego wpływu na skórę – może pomóc zwalczyć stany alergiczne i oparzenia, świetnie regeneruje cerę, działa przeciwzapalnie i odkażająco – kończąc na jego znakomitej pomocy w leczeniu cukrzycy i podnoszeniu odporności. Nie należy zapominać także o tym, że może skutecznie pomóc w bólu głowy, chorobie lokomocyjnej czy wzdęciach.

Jakie zastosowanie ma olej z ostropestu?

Olej z ostropestu możesz stosować na wiele różnych sposób. Możesz go wykorzystać w różnych celach, na przykład:

  • oczyszczenie wątroby i nerek z toksyn
  • pomoc przy leczeniu wirusowych zapaleń wątroby
  • zwalczenie wolnych rodników
  • poprawa koncentracji
  • zapobiegnięcie nowotworom
  • łagodzenie zapalenie dziąseł i gardła

 

Zakup oleju z ostropestu

Olej z ostropestu jest łatwo dostępny w aptekach zarówno internetowych jak i stacjonarnych.

naturalny olej z ostropestu z oferty sklepu izdrowiej.pl

Bardzo ważne jest, by przy zakupie zwrócić uwagę na trzy elementy: skład, rodzaj butelki, w jakiej jest sprzedawany i sposób tłoczenia. W składzie powinien znajdować się tylko olej z ostropestu – nie kupuj mieszanin czy oleju, do którego dodano niewiadomego pochodzenia „ulepszacze”. Najlepsze zawsze są oleje z zimnego tłoczenia, ponieważ zachowują wówczas swe naturalne właściwości, które nikną w przypadku tłoczenia w wysokich, zabójczych dla nich temperaturach. Wybieraj zawsze oleje zakupione w butelkach z ciemnego szkła, które ograniczą dostęp światła i wydłużą czas ich świetności i najlepszego działania.

Previous post Umowy dotyczące zachowania poufności w przedsiębiorstwie
Next post Dowiedz się wszystkiego o maksymalnym wykorzystaniu iPada.