Ubezpieczenie domów: wskazówki i świetne wskazówki

Znalezienie najlepszej polisy dla Twojego domu jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.

Ponieważ ceny domów stają się tak astronomicznie wysokie, być może nigdy nie będzie Cię stać na mieszkanie gdziekolwiek indziej, jeśli coś złego stanie się z Twoim obecnym miejscem zamieszkania. Przeczytaj te wskazówki dotyczące ubezpieczenia i chroń się.Po zakupie polisy ubezpieczeniowej właściciela domu przejdź się po domu i zrób zdjęcia swoich rzeczy, aby mieć wizualny inwentarz. Przechowuj te zdjęcia w ognioodpornym sejfie lub w domu krewnego. Te zdjęcia pomogą firmie ubezpieczeniowej udokumentować Twoje roszczenia i szybciej uzyskać pieniądze.Jeśli mieszkasz na obszarze podatnym na powodzie, nigdy nie zakładaj, że możesz polegać wyłącznie na federalnej pomocy w przypadku klęsk żywiołowych, a nie na wykupieniu ubezpieczenia od powodzi. Po pierwsze, duży procent wszystkich incydentów powodziowych nigdy nie kwalifikuje się do federalnej pomocy w przypadku katastrof. Po drugie, możesz zapłacić więcej odsetek za federalną pożyczkę od klęsk żywiołowych niż za ubezpieczenie od powodzi.System alarmowy to fantastyczny sposób na obniżenie składek na ubezpieczenie domu. Takie systemy są często dość niedrogie i zapewniają właścicielom domów znaczny spokój.Kup alarm antywłamaniowy z centralnym monitoringiem, aby zaoszczędzić na ubezpieczeniu właściciela domu. Większość firm ubezpieczeniowych obniży cenę polisy nawet o pięć procent, jeśli przedstawisz dowód na centralnie monitorowany system alarmowy. Cena, jaką płacisz za ubezpieczenie, może być zrekompensowana przez rabat na składki ubezpieczeniowe.Zainstaluj system bezpieczeństwa, który jest centralnie monitorowany. Oszczędności z tej nowej instalacji sięgają ponad 5%, zapewniając jednocześnie rodzinie niezbędne środki bezpieczeństwa. Ubezpieczenie domów: wskazówki i świetne wskazówki

Aby otrzymać tę zniżkę, musisz przedstawić dowód, że Twój alarm jest centralnie monitorowany.Kiedy kupujesz dom, niezależnie od tego, czy jest to twój pierwszy, czy nie, umów się na deponowanie kosztów ubezpieczenia w ramach spłaty kredytu hipotecznego.

Pomoże to zapewnić, że wystarczy na pokrycie składki w terminie płatności.Rozważ zainstalowanie alarmu lub systemu bezpieczeństwa, aby obniżyć ubezpieczenie właściciela domu. Nie tylko będziesz chroniony przed włamaniem lub pożarem, ale także obniżysz kwotę premium, instalując takie funkcje. Możesz również zainstalować zamki ryglowe, co również obniży koszty ubezpieczenia.Powinieneś upewnić się, że firma ubezpieczeniowa, z którą zdecydujesz się prowadzić interesy, jest renomowaną firmą, która ma na uwadze Twoje najlepsze interesy. Sprawdź różne bezstronne strony internetowe, aby zapoznać się z opiniami na temat obsługi roszczeń, obsługi klienta i terminowości wypłaty roszczeń.Jednym ze sposobów na zaoszczędzenie na ubezpieczeniu właściciela domu jest zwiększenie kwoty udziału własnego na polisie. Zwiększenie franszyzy może zwykle pomóc w obniżeniu składek. Upewnij się jednak, że w przypadku roszczenia nie masz nic przeciwko płaceniu wybranej przez siebie kwoty podlegającej odliczeniu.Niektóre firmy ubezpieczeniowe oferują zniżkę, jeśli ubezpieczenie domu jest skuteczne przez określony czas. Nazywa się to zniżką za odnowienie i możesz mieć do niej prawo, jeśli firma ubezpieczeniowa, z którą masz do czynienia, oferuje ją. Czasami jest stosowany automatycznie, ale być może będziesz musiał zapytać, aby się upewnić.Naprawdę zastanów się, ile potrzebujesz pokrycia. Nie tylko musisz mieć odpowiednią ochronę dla samego domu, ale musisz również upewnić się, że Twoje rzeczy będą mogły zostać wymienione. Elektronika, narzędzia i meble szybko się sumują. Zastanów się, jaki byłby koszt tych przedmiotów, gdyby zostały zakupione jako nowe.Ochrona przed katastrofą lub uszkodzeniem to tylko sprytny ruch dla Ciebie i Twojej rodziny. Korzystając z tych wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiedni rodzaj ubezpieczenia, możesz mieć pewność, że otrzymujesz rodzaj ubezpieczenia, którego potrzebujesz, bez konieczności płacenia za to ręki i nogi.

Previous post Profesjonalne aplikacje internetowe to duża wygoda dla użytkowników
Next post Czy słomki papierowe są odpowiednio trwałe?