Ważne zasady, których należy przestrzegać w firmie domowej

Istnieje wiele, wiele osób spędzających niezliczone godziny w Internecie, wszyscy szukają domowych pomysłów na biznes i szybkich sposobów na wzbogacenie się, które pomogą im finansowo.

Większość z tych osób wyloguje się rozczarowana. Upewnij się, że unikniesz przysłowiowego rozczarowania, czytając te pomocne wskazówki dotyczące firm domowych.Zapisz swoje miejsce pracy. Jeśli możesz stworzyć dedykowany pokój dla swojego domowego biura, możesz to odpisać jako wydatek biznesowy. Obejmuje to procent wszystkich kosztów, w tym spłatę kredytu hipotecznego lub czynszu, media i ubezpieczenie. Oblicz powierzchnię powierzchni, z której korzystasz, w porównaniu z całkowitą powierzchnią Twojego domu i odpowiednio podziel rachunki. Bądź jednak ostrożny – IRS przyjrzy się dokładnie tego typu wydatkom.Uzyskaj dedykowaną linię telefoniczną. Jest to niezbędne, niezależnie od tego, czy jest to telefon domowy, czy komórkowy, jeśli spędzasz dużo czasu na rozmowach z klientami przez telefon. Koszt ten podlega w 100% odliczeniu. Jeśli od czasu do czasu rozmawiasz z klientami, zanotuj te rozmowy i odpisz je jako koszt, o ile masz kopię zapasową, aby udowodnić, że jest to rozmowa biznesowa.Biznes domowy jest podobny do większości innych firm, w tym networking jest nadal bardzo ważny. Networking może pomóc Ci znaleźć nie tylko klientów, ale także inwestorów. Twoja sieć może być również zasobem, do którego możesz się udać, gdy potrzebujesz konkretnej pomocy w swojej firmie. W twoim najlepszym interesie jest prowadzenie listy kontaktów i nigdy nie palić mostów.Ważną częścią Twojego domowego biznesu będzie Twoje domowe biuro. Biuro domowe powinno mieć pewne fizyczne granice od reszty domu, aby oddzielić życie domowe od pracy domowej. Posiadanie określonego obszaru przeznaczonego na działalność w domu zwiększy Twoją produktywność i pomoże utrzymać wysoką etykę pracy. Wybierając lokalizację swojego domowego biura, należy również pamiętać, że obszar będzie musiał być skalowany wraz z rozwojem firmy.Aby lepiej śledzić wydatki związane z firmą, otwórz specjalne konto rozliczeniowe dla swojej firmy. Ważne zasady, których należy przestrzegać w firmie domowej

Nabierz zwyczaju wysyłania wszystkiego na to konto.

W ten sposób możesz oddzielić transakcje biznesowe i osobiste. Uzyskaj również firmową kartę kredytową do wszystkich transakcji, takich jak zamawianie materiałów eksploatacyjnych.Trzymaj kupony przy sobie przez cały czas. Odrzuć kupony produktów, gdy odwiedzasz gabinet lekarski, dentystę, kosmetyczkę, szkołę, żłobek lub inne często odwiedzane miejsce. Jeśli ufasz tym dostawcom i dobrze ich znasz, zapytaj, czy możesz zostawić próbki dla ich klientów.Kiedy próbujesz zarabiać na prowadzeniu własnego biznesu w domu, ważne jest, aby zachować cierpliwość. Sukcesy prawie nigdy nie zdarzają się z dnia na dzień i może upłynąć kilka lat, zanim Twoja firma w domu zacznie osiągać stałe zyski. Jeśli jesteś typem osoby, która potrzebuje natychmiastowej gratyfikacji, to prowadzenie działalności gospodarczej w domu prawdopodobnie nie jest dla Ciebie.Nie unikaj comiesięcznego przyglądania się swoim finansom. Jeśli unikniesz prawdziwego problemu w Twojej firmie, będzie on tylko rósł. Jeśli jesteś proaktywny, możesz być w stanie wcześnie zidentyfikować problem, a nawet uniknąć konieczności całkowitego zamknięcia firmy. To na dłuższą metę oszczędzi ci dużo stresu.Nie stań się jednym z wielu użytkowników komputerów PC pozbawionych praw wyborczych. Kiedy próbujesz rozpocząć działalność w domu, skorzystaj z porady, którą właśnie przeczytałeś w powyższym artykule. To może być bardzo trudna gra; tylko najlepsze informacje dają największe szanse na sukces. Nie lekceważ tego.

Previous post Jak radzić sobie z alergiami i uzyskać ulgę?
Next post Jak uzyskać najlepsze stawki ubezpieczenia komunikacyjnego?