Jak radzić sobie z alergiami i uzyskać ulgę?

Alergie są niezwykle powszechne; jednak nie wszyscy naprawdę rozumieją duży wpływ, jaki alergie mogą mieć na życie danej osoby.

Nie pozwól, aby alergeny kontrolowały Twoje życie; naucz się radzić sobie z objawami i zacznij łatwiej oddychać! Ten artykuł może pomóc ci na zawsze pozbyć się lęków alergicznych.Używaj wysokiej jakości filtrów antyalergicznych w swoim domowym systemie ogrzewania i chłodzenia. Filtry te, zwykle pofałdowane, aby zmaksymalizować powierzchnię, usuwają z powietrza nawet najmniejsze cząsteczki pyłków, łupieżu i innych substancji drażniących. Ponieważ filtry te zapychają się łatwiej niż filtry standardowe, należy pamiętać o ich częstszej wymianie.Unikaj suszenia ubrań lub pościeli, jeśli cierpisz na alergie, zwłaszcza wiosną. Podczas gdy zapach i dotyk świeżego, wysuszonego prania może być prawdziwą przyjemnością. Może również sprawić, że będziesz nieszczęśliwy, gdy przyniesiesz pyłek z zewnątrz. Używaj suszarki do ubrań, gdy poziom pyłków jest najwyższy.Dla miłośników zwierząt, którzy również cierpią na alergie, najlepiej wybrać jakiś rodzaj zwierzaka o krótszej sierści. Niektóre rodzaje sierści lub włosów mogą być mniej lub bardziej problematyczne dla alergików. Aby zmniejszyć objawy alergii, upewnij się, że Twoje zwierzęta nie mogą spać w Twoim łóżku.Aby zapobiec pleśni i pleśni, należy dobrze wietrzyć łazienkę. Takie alergeny można znaleźć w ciepłym, wilgotnym środowisku. Zawieś mokre myjki i ręczniki na prętach i włącz wentylator po wzięciu prysznica. Włącz wentylatory w łazience lub otwórz okna, aby zapewnić cyrkulację powietrza.Testy skórne mogą pomóc w ustaleniu, na co jesteś uczulony, chociaż tak naprawdę nie pomagają zrozumieć, jak bardzo jesteś na coś uczulony. Na przykład test może wskazywać, że jesteś uczulony na określony rodzaj zarodników. Możliwe jednak, że w obecności alergenu mogą wystąpić bardzo łagodne objawy; możesz w ogóle nie odczuwać dyskomfortu.Pierz pościel przynajmniej raz w tygodniu. Pomoże to wyeliminować wszelkie wyzwalacze alergii, które możesz napotkać, takie jak pyłki. Jak radzić sobie z alergiami i uzyskać ulgę?

Podczas prania pościeli należy używać gorącej wody, aby zniszczyć nagromadzony pyłek.

Pomoże Ci to łatwiej oddychać w nocy.Nawadniaj się, jeśli chcesz złagodzić objawy alergii oskrzelowej. Twoje ciało potrzebuje płynów do prawidłowego funkcjonowania, więc unikaj zapalenia lub wysuszenia błon śluzowych. Bez odpowiedniego nawodnienia gruczoły śluzowe mogą mieć trudności z tworzeniem wydzieliny dla oskrzeli.Jeśli masz alergie i czeka Cię praca na podwórku, chroń się maską! Każda niedroga maska ​​malarska pomoże ci powstrzymać pyłki trawy i kwiatów. Noś go zawsze, gdy musisz wykopać liście, skosić trawnik lub przyciąć żywopłot, a objawy, których doświadczasz, powinieneś zmniejszyć.Dobrą wskazówką na temat unikania alergenów jest unikanie produktów zawierających barwnik. Może to być coś tak prostego jak papier toaletowy w twojej łazience zrobiony z barwnika. Spróbuj użyć białych produktów papierowych w swoim domu, aby sprawdzić, czy pozytywnie wpływa to na twoją alergię.Aby szybciej uciec przed objawami alergii, zmień ubranie i weź prysznic po wyjściu na zewnątrz. Wszystkie rodzaje wyzwalaczy alergii pozostają we włosach, skórze i ubraniach długo po wejściu do środka, więc wytrzyj je, wymyj szamponem i wyrzuć odsłonięte ubranie w miejsce, w którym nie będziesz mógł wdychać cząsteczek alergenu.Zamiast cierpieć z powodu objawów alergii, takich jak kichanie, kaszel i swędzenie oczu, powinieneś poznać wszystkie dostępne opcje. Poniżej znajdziesz szeroki wachlarz wskazówek, które pomogą Ci uporać się z codziennymi alergiami. Jednak ważne jest, aby przestrzegać wskazówek, ponieważ są one napisane dla własnego bezpieczeństwa. Trzymaj pomysły z tego artykułu pod ręką i kontynuuj naukę, aby twoje życie z alergiami nie było nieprzyjemne.

Previous post Jak odnieść sukces w odniesieniu do marketingu artykułów
Next post Ważne zasady, których należy przestrzegać w firmie domowej