Płytki gresowe trafiające w każdy gust

Jeśli szukamy wysokiej jakości płytek do swojego domu, mieszkania czy firmy, szeroką ofertę płytek gresowych w wielu stylach i ciekawym wzornictwie posiada producent Elmolino.

Znajdziemy tu płytki w neutralnych kolorach, imitujące kamienie, jak i ciekawe dekory we wzory geometryczne czy roślinne, jak również niezwykle popularne w ostatnim czasie płytki z efektem lastryko, marmuru czy wzorzyste mozaiki. Płytki dostępne są w wykończeniu matowym, znajdziemy je w kilku formatach, co pozwoli udekorować pomieszczenia zgodnie z naszym gustem.

Płytki gresowe trafiające w każdy gust

Modne płytki lastrykowe, mozaikowe i marmurowe

Nietrudno zrozumieć, dlaczego płytki o wyglądzie lastryko stają się jednym z najszybciej rozwijających się trendów w aranżacji wnętrz. Płytki gresowe z efektem lastryko to przede wszystkim piękny wygląd, wszechstronność i możliwość tworzenia indywidualnych, niepowtarzalnych projektów w każdym pomieszczeniu. Płytki tego typu znajdziemy w różnych wymiarach, mogą to być modele Dakota w formacie 60×120 cm i w kolorystyce szarej, jak również wielokolorowe Padua Blanco, Terratzo Mix czy Tesla Blanco w formacie 59×59 cm. Oprócz tego, że są doskonałym wyborem na blaty, płytki o wyglądzie lastryko sprawdza się w przypadku dużych projektów podłogowych, świetnie wyglądają również na ścianach w kuchni czy łazience.

Jeśli chodzi o efektowne dekorowanie ścian i podłóg, wzorzyste płytki doskonale sprawdzają się różnych pomieszczeniach w domu, przyciągają wzrok i dodają zainteresowania. Niezależnie od tego, czy chcesz prostego dwukolorowego wzoru, czy odważnego zestawienia kolorów i wzorów, wzorzyste płytki Logos Jet Azul oraz Logos Jet Negro natychmiast dodadzą charakteru kuchni, łazience i nie tylko. Są to płytki w formacie 60×60 cm, zatem doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o różnej wielkości. Płytki wyglądają jak zestawienia mozaiki w różnych wzorach, możemy z ich pomocą uzyskać ciekawe efekty na ścianie czy podłodze.

Płytki mozaikowe mogą być świetnym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Pozwalają na misterne wzornictwo, innowacyjne wykorzystanie przestrzeni, są efektowne i przyciągają wzrok. Pięknie łączą się z płytkami gładkimi w neutralnych kolorach. Pełną ofertę płytek Elmolino zobaczysz na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/Elmolino/7748. W ofercie producenta Elmolino znajdziemy również eleganckie płytki z efektem białego marmuru ze złotym żyłkowaniem Supreme Gold, które odmienią każdą łazienkę w luksusowy pokój kąpielowy.

Previous post Wskazówki, które pomogą podjąć decyzję o studiach
Next post Miejsce w którym nauczysz się niwelacji wgnieceń na karoseriach