Sposób na pozbycie się kilogramów

Owoce acai, z wyglądu skromne, przypominające borówkę amerykańską są perfekcyjnym środkiem przyspieszającym odchudzanie.

Wzmagają metabolizm, dodają mocy. Dzięki regulacji trawienia bardziej spalamy nadmierne kilogramy, bez użycia większej siły. Oprócz tego w swoim składzie zawierają mnóstwo składników mineralnych, witamin, które łatwo można dzięki nim uzupełnić, ale i dzięki przeciwutleniaczom zabezpieczyć własny ustrój przed infekcjami również na groźne schorzenia, również nowotwory.

Z pewnością do naszego kraju nie docierają owoce acai w naturalnej postaci. Pierwotnie występują tylko na płodnych glebach Ameryki Południowej. Dlatego można je dostać w postaci soku, suszonych owoców, proszku, a najczęściej w formie pigułek.

Dawkowanie
Owoce acai proponuje się spozywać od jednej do dwóch pigułek czy też dwóch łyżeczek proszku acai. Jest to uzależnione od indywidualnych oczekiwań i priorytetów.

Czy jagody mają wady?
Udowodnione są negatywne działania wyłącznie u osób uczulonych na jagody czy też, w przypadku nadmiernego spozycia kłopoty jelitowo – żołądkowe u pozostałych uzytkowników. Zgodne z normami przyjmowanie jagód acai ma same korzyści. Dotyczą one nie jedynie profilaktyki zdrowotnej, wspomagania leczenia wielu chorób, ale również wpływ na wygląd i stan skóry, włosów i paznokci no i łatwiejszą utratę masy ciała. Bez wątpienia same jagody nie spowodują cudów – konieczne jest dołączenie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, w tym odżywiania. Dzięki jagodom prościej jest zapanować nad apetytem, co będzie miało wpływ na efekt finalny suplementacji i ćwiczeń.

Previous post Świetne miejsce na wypoczynek w sezonie letnim
Next post Marketing mobilny i biznes: jak sprawić, by działał dla Ciebie