Zagraj Watch Dogs: Legion zostań panem wirtualnego świata

Jedną z najciekawszych pozycji w jakie możemy obecnie zagrać jest Watch Dogs: Legion w tej grze los Londynu leży w rękach gracza.

Przejmując kontrolę nad dużą ilością postaci z których wszystkie mają unikalne, historie, umiejętności i osobowości gracze tworzą frakcję ruchu oporu, a wszystko to podczas eksploracji otwartego świata online ze znajomymi i przełączania się między postaciami. Fabuła toczy się wokół graczy tworzących ruch oporu, podczas gdy Londyn stoi w obliczu upadku z powodu inwigilacji państwowej, prywatnego wojska i przestępczości zorganizowanej. W grze będziemy mieli do wykonania wiele różnych misji. Gracze będą musieli stworzyć najlepszą możliwą drużynę, więc dobrym pomysłem byłoby profilowanie jak największej liczby postaci. Im więcej rzeczy gracze wiedzą o ludziach, tym częściej otwierają się możliwości. Mechanika profilowania jest sercem gry, ponieważ zebranie jak największej ilości informacji ostatecznie doprowadzi do sukcesu gracza, a także pomoże stworzyć dobry zespół. Aby profilować ludzi, po prostu przytrzymaj przycisk hakowania, patrząc na osobę, a pojawią się informacje o niej. Może to obejmować wszystko, na przykład narkotyki, których używają, lub ich harmonogramy pracy, co może pomóc w rekrutacji ich jako członków grupy hakerskiej DedSec. Dzięki tej umiejętności łatwo jest znaleźć kogoś, kto mógłby ułatwić pracę lub misję. Zagraj Watch Dogs: Legion zostań panem wirtualnego świata

Na przykład rekrutacja policjanta zapewnia dostęp do jego munduru, umożliwiając graczom przebywanie w miejscach o ograniczonym dostępie.

W grze Watch Dogs: Legion znajdziemy ogromny świat jest pełen szczegółów. Gracze jednak powinni skupić się na głównej kampanii. Rozegranie dużej części kampanii na początku odblokuje nowych agentów, a także pomoże zrozumieć, jak działają mechanizmy gry. Gdy pojawią się różne możliwości i gracze zdadzą sobie sprawę, że mają do wyboru wiele misji, mogą swobodnie eksplorować i wykonywać niektóre misje poboczne. Po przejściu większości kampanii postaraj się skupić na wyzwoleniu dzielnic Londynu. Wyzwolenie lub przejęcie gminy daje dostęp do specjalnych agentów. Z pewnością gra WATCH DOGS: LEGION to dość rozbudowany świat, który daje nam możliwość przechodzenia różnych misji na różne sposoby.

Previous post Metalowa szafa socjalna
Next post Kiedy decydować się na instalacje fotowoltaiczne?